3 mīti par fizioterapiju

🌿Mūsu fizioterapeiti apkopoja 3 aizspriedumus, kad tie ietekmēja to, ka cilvēki laikus nav vērsušies pie speciālista.

1️⃣ mīts: pie fizioterapeita jādodas, kad jūtat diskomfortu un sāpes.

☝🏼Komentē fizioterapeite, Frančeska Pranča: Tā noteikti ir. Bet! Fizioterapija ir arī fiziskās veselības profilakse. Tāpat kā cilvēki apmeklē zobārstu, acu ārstu un profilakses nolūkos veic asins analīzes. Tāpat arī fizioterapeita apmeklējums ļaus laikus konstatēt izmaiņas fiziskajā veselībā un nozīmētie vingrinājumi aiztaupīs sāpes un diskomfortu nākotnē.

2️⃣ mīts: fizioterapija aizņem daudz laika.

☝🏼Komentē fizioterapeite Nadija Grišina: Mūsdienu dzīves ritms spiež cilvēkus likt savu veselību otrajā vietā, un nereti cilvēki gaida brīdi, kad sāpes ir nepanesamas un traucē ikdienas funkcionēšanai. Patiesībā pietiek ar 15 minūtēm dienā, jo vingrojumu efektivitāte slēpjas regularitātē. Ja ikdiena ir rosīga, ir iespēja izveidot 15 minūšu vingrojumu kompleksu.

3️⃣ mīts: fizioterapija ir dārga.

☝🏼Komentē fizioterapeita asistents Grigorijs Gorbačs: FizProf klīnikas speciālisti izstrādā individuālus vingrojumus un pacients tos var veikt mājās, ievērojot norādījumus. Būs tikai ik pa laikam jāparādās, lai speciālists varētu izvērtēt uzlabojumus un nepieciešamības gadījumā mainīt vingrojumu gaitu.

💚Pierakstu FizProf klīnikā var veikt pa tālruni: +371 29727116 vai www.fizprof.lv

#fiziskāveselība #FizProf #fizioterapija #fizioterapeits

Iesniedz savu pieteikumu