Ķermenis atceras visu!

👇🏼Nesen uz konsultāciju FizProf klīnikā atnāca paciente ar līdzsvara problēmām. Paciente jau kādu laiku pilda citas klīnikas fizioterapeita nozīmētos vingrojumus, taču nekādus uzlabojumus neredz. Tāpēc radās nepieciešamība saņemt cita speciālista izvērtēšanu.

📝Problēmsituācijas izvērtēšanas laikā fizioterapeiti ne tikai aplūko slimības anamnēzi un iepriekš veiktos ārstniecības pasākumus, bet arī jautā par ikdienu un kustību paradumiem, kā arī analizē informāciju par kritieniem, traumām un negadījumiem, pat ja tie notikuši pirms daudziem gadiem.

☝🏼Ķermenis atceras visu, un gan ikdienas kustību paradumi, gan pirms 10 gadiem gūtās traumas var būt par pamatu vingrojumu specifikas maiņai.

🟢Pēc sarunas FizProf fizioterapeite veica korekcijas esošajā vingrojumu plānā, ņemot vērā, ka paciente pirms 10 gadiem autoavārijā guva triecienu pa kakla zonu.

👉🏼Tāpēc ļoti svarīgi konsultācijas laikā sniegt pēc iespējas vairāk informācijas fizioterapeitam un arī vispār ierasties uz konsultāciju pirms vingrošanas uzsākšanas, lai saņemtu individuāli izstrādātu plānu.

🌿Lai atnāktu uz konsultāciju pie FizProf speciālistiem, sazinieties pa tālruni: +371 29 727 116 vai piesakiet vizīti www.fizprof.lv

#fizprof#fizioterapeits#veselība#ķermenis#fiziskāveselība

Iesniedz savu pieteikumu